Yakıt dolum Tankeri

Yakıt Doldurma ve Boşaltma Tankının tank bölmesi tamamen paslanmaz malzemeden yapılmış olup, uçak yakıt ikmali yapılabilecek her türlü hava koşuluna dayanıklıdır.

Yakıt Doldurma ve Boşaltma Tankının azami hızı 30 km/h olup, daha yüksek hızlara çıkılması önerilmemektedir.

Lastik ve jant ölçüleri imal edilen yıl ve seriye göre değişiklik göstermektedir. Lastik basınçları 40 psi basınç ile şişirilmeli ve belirli periyotlarla kontrolü sağlanmalıdır. 


Paslanmaz tank ölçüleri:

En            : 1600mm

Boy          : 4300mmYükseklik : 1700mm

Ağırlık      : 610 kgKapasite   : 500lt/750lt/1250lt

Şok Tüp Sarma Makinesi Mobil Vor Konteyner Kapsül Klipsleme Makinesi Bomba İmha Robotu Batarya Yükleme Tinel Ring Cihazı Yakıt Şamandıra Test Cihazı Bomba İmha Kalkanı
FİRMA PROFİLİ

1996 yılında kurulan firmamız, YÜKSEL GRUP MAKİNA MÜHENDİSLİK MEDİKAL TASARIM İMALAT SAN. TİC. TLD. ŞTİ. Olarak faaliyetine devam etmektedir. Makine sektörüne, farklı bakış açısı ve yenilikçi düşünce ile yaklaşarak çeyrek asırdır sektöre büyük katkı sağlamaktayız. Müşterilerimizin proje ve makine ihtiyaçlarına, AR-GE çalışmalarımızla, asgari sürede cevap vermekteyiz. Biz YÜKSEL GRUP olarak Savunma-Medikal-Gıda sektörlerinin yanı sıra Endüstriyel makine tasarımı ve talaşlı imalat yapmaktayız. Kapsayıcı bir politika izleyerek her bir ürüne aynı kalite ve farklı buluşçul fikirlerle üretimimizi sürdürüyoruz. Firmamızı daha ileriye taşımak için özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet geri bildirimleri ve işimize olan bağlılığımızla, ürünlerimiz Dünyayı dolaşırken biz daha iyi tasarımlar için çalışıyoruz.

Copyright © 2021 | Yüksel Grup | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen®Yazılım